پیستوله برقی

فروش محصولات ابزار رنگ با بهترین قیمت

برای خرید ابزارهای حرفه ای رنگ آمیزی با قیمت مناسب، به محصولات ابزار رنگ اعتماد کنید.

پیستوله رنگ

ابزاری به نام پیستوله رنگ از جمله پرکاربردترین ابزار رنگ است. این ابزار از یک کمپرسور هوا، یک مخزن رنگ و ژیکلورهایی با قطرهای مختلف تشکیل شده است. در برخی دستگاه ها، یک مخزن هوای فشرده بکار رفته و در برخی مخزن ها یک تلمبه لاستیک بادکن طراحی شده است.

طرز کار پیستوله رنگ

لوله ی متصل به قسمت ابتدایی پیستوله، سبب انتقال هوای فشرده از یک کپسول به پیستوله می شود. با فشردن دکمه موجود روی این دستگاه می توان شدت فشار این هوا را تنظیم نمود. این کار، سبب پاشش رنگ یا هر نوع مایع دیگر با فشار و به مقدار لازم روی سطح موردنظر می شود.

نکات استفاده از پیستوله

پیش از شروع کار با پیستوله ابتدا اتصالات کاسه پیستوله به پیستوله و سایر قطعات بررسی می شود. در مدل های پیستوله بادی، شیلنگ باد به پیستوله به کمک یک آچار محکم می شود. بهترین حالت فشار باد به شرایط و محیط رنگ کاری و میزان رقیق یا غلیظ بودن رنگ بستگی دارد. برای استفاده از پیستوله رنگ بهتر است نکات زیر را درنظر گرفت:  

 • رنگ را از راست به چپ و از چپ به راست با سرعتی یکسان و بصورت رفت و برگشتی رها کرده و دوباره بگیرید.
 • برای پاشیدن رنگ، پیستوله باید بصورت کاملا موازی با سطح حرکت داده شود. از حرکت دادن روی سطح بصورت قوسی باید  اجتناب شود.
 • پیستوله را باید از سطح موردنظر به اندازه و متناسب نگهداشته و حرکت داد. فاصله نامناسب سبب شره کردن رنگ یا درمقابل، زبر شدن کار می شود.
 • فاصله مناسب باتوجه به انواع مختلف رنگ و غلظت های مختلف ممکن است بین 15 تا 30 سانتیمتر متغیر باشد.
 • بهتر است پاشیدن رنگ را همیشه از سمت خودمان یعنی لبه ی نزدیک تر به خودمان شروع کنیم. این کار سبب حرکت گرد رنگ به طرف مقابل می شود. پاشیدن گرد رنگ از طرف مقابل سبب نشستن گرد رنگ روی کار قبلا رنگ شده می شود و سبب زبری کار می شود.
 • کیفیت کار نهایی تحت تاثیر درجه حرارت رنگ و حرارت قطعه درهنگام پاشیدن رنگ است. توصیه می شود درجه حرارت قطعه کار، 22 تا 30 درجه و درجه حرارت رنگ موقع پاشیدن 22 درجه سانتیگراد است.
 • فشار هوای موردنیاز به منظور پودر کردن رنگ، وابسته به جنس و غلظت رنگ است. بهتر است پیستوله به گونه ای تنظیم شود که هوا و رنگ با نسبتی متعادل مخلوط شده و به سمت خروج از درپوش پیستوله رنگ هدایت شوند. این عامله بستگی زیادی به کیفیت باد تولیدشده از کمپرسور باد دارد. 

کاربرد های پیستوله

از این ابزار معمولا برای رنگ کردن استفاده می شود. اما تنها کاربرد آن به رنگ کردن محدود نمی شود. علاوه بر رنگ می توان برای ضد زنگ، انواع آبرنگ و روغن جلا و جوهر در انواع رنگ ها از آن استفاده کرد.

از سایر کاربردهای پیستوله می توان موارد زیر را نام برد:

 • استفاده برای مولتی کالر
 • اجرای رنگ های فوری
 • اجرای کنیتکس
 • برای نرده های پیچیده بکار رفته در ساختمان
 • سیلروکیلرپلی استر

درحال حاضر، امکان اتصال پیستوله رنگ به پمپ باد وجود دارد. با این امکان، به کمک هوای فشرده درون پمپ باد، رنگ روی سطح موردنظر با قدرت بالا پاشیده می شود.

مزایای استفاده از پیستوله رنگ نسبت به سایر روش ها

 • با استفاده از پیستوله رنگ درمقایسه با قلمو یا غلطک، سطح موردنظر بصورت دقیق تر، یکدست تر و زیباتر با رنگ پوشانده می شود.
 • رنگ بصورت یکنواخت در سطح وسیعی پاشیده می شود.
 • استفاده از این ابزار در پروژه های بزرگ رنگ آمیزی مقرون به صرفه است.
 • با استفاده از یک پیستوله، سرعت رنگ آمیزی افزایش خواهد یافت.
 • انواع پیستوله ها در بازار موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید. اگر حتی در این کار حرفه ای نیستید یا تابحال این کار را انجام نداده اید، می توانید از مدل های پیستوله مناسب خود استفاده کنید.
 •  

نکات تنظیمات پیستوله

پیستوله رنگ متشکل از قسمت های مختلف قابل تنظیم است. با انجام تنظیمات صحیح این دستگاه می توان رنگ را بصورتی مطلوب روی سطح پاشید. قرارگیری یک درپوش هوا در جلوی پیستوله یکی از اصول مهم برای تنظیم رنگ طرح رنگ است. به کمک این درپوش می توان نحوه پخش شدن و گسترش ذرات رنگ را تغییر داد. الگوی معمول خروجی پیستوله رنگ، دارای حالت بیضی است. از سایر اصول تنظیم پیستوله می توان  به موارد زیر اشاره داشت:

 • به منظور تنظیم طرح رنگ بهتر است راستای حرکت پیستوله با درازای الگوی بیضی زاویه 90 درجه تشکیل دهد.
 • درصورتی که قصد کاهش یا افزایش عرض پاشش رنگ را داریم، می توانیم از پیچ تعبیه شده در کنار پیستوله استفاده کنیم. باز کردن این پیچ سبب افزایش عرض پاشش شده و بستن آن سبب کاهش عرض پاشش می شود.
 • پیچ قرار گرفته در قسمت پشت پیستوله، در افزایش یا کاهش میزان رنگ خروجی تاثیرگذار است.
 • برخی پیستوله ها دارای یک پیچ هستند که باز و بسته کردن آن به تنظیم میزان فشار هوا کمک می کند.   

انواع پیستوله رنگ عرضه شده در فروشگاه ابزار رنگ

محصولات زیادی در زمینه پیستوله رنگ تولید و به بازار عرضه شده است. ابزار رنگ سعی نموده بهترین ها را درنظر گیرد و به فروش برساند. برای اینکه با محصولات پیستوله رنگ آشنا شوید، خلاصه ای از مهمترین کارکردها و ویژگی های هر محصول را در اینجا به شما نشان می دهیم. برای مشاهده جزئیات بیشتر درمورد هر محصول می توانید روی محصول موردنظر کلیک کنید.

پیستوله دیاکو
خرید پیستوله دیاکو

پیستوله دیاکو

پیستوله با برند دیاکو، انواع پیستوله های رنگ پاش مایع را تامین می کند. این پیستوله ها معمولا در سه مدل از جمله پیستوله برقی، بادی و پیستوله اتوماتیک در بازار به فروش می رسند. تجهیزات لازم برای اسپری رنگ، دستگاه های پاشش رنگ، پیستوله رنگ مایع و رنگ پاش مایع در دسته لوازم پیستوله های دیاکو قرار می گیرند. این پیستوله ها برای رنگ کردن بدنه ماشین های سنگین یا سبک به صورت تخصصی و حرفه ای، برای رنگ آمیزی دوچرخه، شیشه، انواع مدل های مصنوعات فلزی، کائوچی و پلاستیکی یا چوبی (ام دی اف) است. همچنین برای رنگ امیزی آسان تر قطعه های صنعتی با تعداد بالا و انواع شیرآلات وابسته به صنعت نفت، پتروشیمی، گاز و آب مورد استفاده قرار می گیرد.

پیستوله بادی

برای استفاده از دستگاه پیستوله بادی، باید وسیله ای به نام کمپرسور داشته باشید. معمولا پیستوله های بادی از دو نوع پیستوله معمولی که خانگی است و پیستوله های حرفه ای تشکیل شده اند. بکارگیری قطعه های فولاد که خاصیت ضدزنگی دارند باعث شده تا بتوانید تا سال های زیاد از این وسیله استفاده کنید. نکات مهم برای خرید این محصول توجه به نازل یا جنس بدنه آن است.

همینطور باید به میزان فشار تعیین شده و ظرافت لازم برای پاشیدن رنگ وهمچنین غلظت آن دقت کافی داشته باشید. مثلا می توانید هنگام رنگ آمیزی سطوح چوبی از نازل های بزرگ به اندازه 7/1 و 8/1 میلیمتر استفاده کرده و برای سطح هایی که از جنس فلز هستند، نازلی به اندازه 6/1 میلیمتر انتخاب کنید.

پیستوله برقی

دستگاه هایی که توسط فناوری های نوین، رنگ را به انواع سطوح می پاشند، پیستوله برقی یا رنگ پاش برقی هستند. این پیستوله ها مقداری هوا را در خود ذخیره می کنند. همچنین جنس اسپری در آن معمولا پلاستیک یا فلز است واز طریق برق نیزکار می کنند. کاربردهای پیستوله برقی به منظور حبس هوا و تبدیل آن به پودر رنگ است.

البته در مرحله آخر هم به شکل رنگی تبدیل می شود. تفنگ پاش ها از اجزای تکمیل کننده پیستوله برقی هستند و وظیفه آنها هم پرتاب کردن پودرهای رنگی موجود در پیستوله های رنگ پاش است. حتی افراد معمولی هم که تخصصشان رنگ آمیزی نیست، می توانند خود به تنهایی با پیستوله برقی کار کنند.

بعنوان مثال رنگ امیزی وسایلی از قبیل صندلی، نرده های تراس یا کناره های پله، انواع درهای ورودی در خانه بوسیله این محصول کار بسیار راحتی است. حمل پیستوله های رنگ پاش برقی بدلیل اینکه حجمی معمولی داشته و سبک نیز هستند، به هیچ عنوان مشکل نیست. همچنین بدلیل اینکه پیستوله برقی احتیاجی به کمپرسور باد ندارد، قیمت آن از پیستوله بادی کم تر است.

پیستوله اتوماتیک

معمولا برای رنگ پاشی به مواد خوراکی مثل شیرینی جات و غیره یا انواع رنگ هایی از جنس چسب از پیستوله اتوماتیک استفاده می کنند. همانطور که مشخص است به کار بردن این دستگاه برای پاشش رنگ نه تنها سرعت کار را بالا می برد بلکه مواد رنگی کمتری هم به هدر خواهد رفت.

این محصول از سه ورودی تشکیل می شود. یعنی ورودی اول (باد کپ) است و ورودی دوم (کنترل) نام دارد که البته از طریق شیر برق تنظیم خواهد شد. ورودی سوم (کنترل) مواد نام دارد و باید آن را به مخزن رنگ متصل کنید. نصب راحت و سریع پیستوله اتوماتیک به ربات های صنعتی یا همه خطوط رنگی از ویژگی های بسیار عالی این رنگ پاش ها است.

کارایی و امکانات کدام پیستوله بیشتر است؟

زمانی که قرار به انجام رنگ کاری بصورت حرفه ای باشد، باید پیستوله با کارایی و امکانات بیشتر را انتخاب کنید. باید به سراغ پیستوله ای بروید که بتوان تنظیمات و شرایط پاشیدن رنگ را در آن تغییر داد.

درمورد پیستوله برقی و بادی شرایط اینگونه است و می توانید تنظیمات آنها را تغییر دهید. درمقایسه پیستوله برقی و بادی بهتر است بدانید، امکان سفارشی سازی تنظیمات در پیستوله برقی درمقایسه با پیستوله بادی بسیار بیشتر است.

پیستوله بادی موردنیاز بای رنگ کاری چوب حداقل باید دارای سه تنظیم باشد. این تنظیمات شامل موارد زیر است: تنظیم میزان خروجی رنگ، میزان تنظیم میزان خروجی هوا و تنظیم میزان گستردگی پاشیدن رنگ است.

اگر این سه گزینه را می خواهید حتما داشته باشید، خرید پیستوله بادی ۳ تنظیم را به شما توصیه می کنیم.

برای مشاهده لیست کاملی از محصولات پیستوله رنگ می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید اینترنتی پیستوله رنگ از فروشگاه معتبر

فروشگاه ابزار رنگ به عنوان یک فروشگاه معتبر فعال در زمینه فروش ابزارهای رنگ بصورت تخصصی، اقدام به فروش پیستوله رنگ می نماید.

مشتریان گرامی بصورت مراجعه حضوری، خرید آنلاین و سفارش تلفنی می توانید این محصول را از فروشگاه ما خریداری نمایید.

درمورد خرید پیستوله رنگ از فروشگاه معتبر و نمایندگی رسمی ابزار رنگ، مزایای زیر را از فروشگاه ما به یاد داشته باشید:

پیستوله ارزان قیمت، گران نخرید

محصولات ابزار رنگ بدون واسطه و بصورت مستقیم از تولیدکنندگان به دست شما می رسد. ما با حذف واسطه ها تلاش کرده ایم امکان خرید محصولات ابزار رنگ ازجمله پیستوله رنگ با قیمت ارزان را برای شما فراهم آوریم.

کیفیت ایده آل پیستوله رنگ

محصولات ابزار رنگ از مواد اولیه درجه یک ساخته شده و دارای کیفیت بالایی هستند. یکی از اصول مهم فروشگاه ما، ارائه کالای مرغوب به دست مشتریان گرامی است. شما می توانید انواع برند پیستوله رنگ ازجمله پیستوله دیاکو با ضمانت کیفیت مرغوب را از فروشگاه ما خریداری کنید.

نمایندگی معتبر فروش پیستوله رنگ و ابزارآلات رنگ آمیزی

فروشگاه ابزار رنگ با سال ها تلاش و سابقه در صنعت ابزار کشور، از شناخته ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه فروش ابزار است. این فروشگاه، بعنوان نماینده برندهای معتبر این حوزه درحال فعالیت است. بنابراین، تمامی مشتریان اطمینان کاملی درمورد ضمانت و اصالت کالاهای خریداری شده خواهند داشت.

فروشگاه ابزار رنگ

ابزار رنگ با داشتن سال ها تجربه همچنان آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در سرتاسر کشور است. شما با اطمینان کامل درمورد طول عمر و کارکرد محصولات، می توانید انواع محصولات صنعت رنگ را با اطمینان خاطر از ما خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی ابزار رنگ

ابزار رنگ علاوه بر فروش محصولات بصورت فیزیکی و حضوری، فروش آنلاین محصولات ابزار رنگ را برای تمامی مشتریان گرامی در سرتاسر کشور فراهم نموده است. فروشگاه اینترنتی ابزار رنگ از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی ابزار با بیش از دو دهه تجربه درحال فعالیت است. پایبندی به اصول مهم پرداخت آنلاین ازجمله ضمانت 7 روزه برای بازگشت کالا و تضمین اصالت کالا، سبب شده بعنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های ابزار رنگ در ایران شناخته شویم.

پس از ورود به فروشگاه ما شاهد ابزارهای متعدد باکیفیت مطلوب خواهید بود. هر آنچه که در زمینه این صنعت نیاز دارید در اینجا خواهید یافت. بسیاری از برندهای معروف و رایج ازجمله دیاکو، زاناکو، سایتا راسا، سایا، رانوکس، روکسژن، مک آسترو وغیره در میان محصولات موجود و آماده فروش است.  

فروشگاه تخصصی پیستوله دیاکو

اگر بدنبال خرید محصولات تخصصی دیاکو هستید، فروشگاه ابزار رنگ همانجایی است که بدنباش هستید. محصولات این برند ازجمله پیستوله رنگ، رطوبت گیر، کوپلینگ و غیره با کیفیت عالی و قیمتی مناسب در ابزار رنگ آماده فروش است. فروشگاه ما با ارائه محصولات برند دیاکو آماده پاسخگویی به نیازهای شما در این حوزه است. 

نمایندگی رسمی و معتبر فروش دیاکو

یکی از نمایندگان رسمی تخصصی و معتبر محصولات صنعت رنگ ازجمله پیستوله و کوپلینگ و غیره در تهران، ابزار رنگ است. فروشگاه ابزار رنگ این محصولات را هم بصورت فروش آنلاین و اینترنتی و هم بصورت فروش حضوری به شما مشتریان عزیز ارائه می نماید.

فروش پیستوله رنگ با قیمت مناسب

یکی از تفاوت های میان نمایندگی رسمی و فروشگاه مطمئن با سایر مراکز فروش عادی، تفاوت در قیمت نهایی محصول است. ابزار رنگ توانسته با حذف واسطه ها، امکان عرضه مستقیم کالاها به مشتریان انواع محصولات صنعت رنگ بخصوص محصولات برند دیاکو با با کمترین قیمت فراهم آورد. بهترین قیمت محصولات صنعت رنگ آمیزی را از ما جویا شوید. 

کیفیت ایده آل پیستوله برند دیاکو ، زاناکو ، سایتا راسا و…

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه ما، از مواد اولیه درجه یک تولید شده و این شامل دسته خاصی از محصولات نیست. این امر درمورد محصولات برند دیاکو نیز صادق بوده که از بعنوان یکی از بهترین های این صنعت شناخته شده است.

فروش اینترنتی پیستوله و ایربراش

شما می توانید برای فروش اینترنتی پیستوله و ایربراش و ابزارآلات رنگ آمیزی از طریق سایت اقدام کنید. اگر پیش از خرید، سوالی در زمینه هریک از محصولات دارید، حتما ازطریق شماره تلفن های 02166717216 -02166755191 و یا همراه 09902566532 با ما در میان بگذارید. برای مراجعه حضوری نیز می توانید به آدرس ابزار رنگ مراجعه نمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند. 

انواع محصولات دیاکو ابزار رنگ

فروشگاه ابزار رنگ بعنوان نمایندگان محصولات دیاکو، آماده فروش محصولات این برند ایتالیایی به شما مشتریان گرامی است. برخی از محبوب ترین محصولات این برند را با هم بررسی می کنیم:

رطوبت گیر پیستوله دوقلو دیاکو

این ابزار از جنس استیل ضد زنگ طراحی شده است. رطوبت گیر پیستوله دیاکو دو قلو با قرارگیری بر سر راه پیستوله بادی، رطوبت را می گیرد. این دستگاه را به استادکاران و کاربران حرفه ای پیشنهاد می دهیم. زیرا دارای بدنه ای مقاوم با کارایی مطلوب است.

کوپلینگ شیلنگ باد فنری 12 دیاکو

این ابزار، مناسب شیلنگ فنری پنوماتیک با طول 12 متر است. کوپلینگ شیلنگ فنری 12 دیاکو دارای جنس فولاد است و برای اتصال و قطع سرسیع شیلنگ باد بکار می رود.

پیستوله برقی زاناکو 1100 وات

این پیستوله که به پیستوله خرطومی شهرت دارد، با تولید باد سبب می شود پاشیدن رنگ روی سطوح به گونه ای باشد که پوشش یکنواختی ایجاد کند. این مدل پیستوله درمقایسه با پیستوله های برقی معمولی تا حد زیادی سبب کاهش مصرف رنگ می شود.

از خصوصیات مهم پیستوله برقی زاناکو 1100 وات، متغیر بودن قسمت جلویی این پیستوله است. با تغییر دادن حالت این پیستوله می توان رنگ را به شکل های مختلف هدایت کرده و الگوهای متنوع رنگ آمیزی را خلق کرد.

پیستوله کاسه زیر فاقد کاسه مک آسترو

این پیستوله را بدلیل دارا بودن کیفیت بالا و قیمت مناسب در تهران، به شما کاربران گرامی پیشنهاد می دهیم. پیستوله کاسه زیر فاقد کاسه مک آسترو، ساخت کشور ایتالیا و دارای ورودی هوای 1.4 با وزن 620 گرم است.

پیستوله سایه پاش مک آسترو

ابزار رنگ دیاکو، خرید این پیستوله سایه پاش حرفه ای را با قیمت و کیفیت مناسب در تهران به شما پیشنهاد می شود. پیستوله سایه پاش مک آسترو دارای کاسه رو، کله قندی و کاپ برنج  با وزن 360 گرم و ورودی هوای 1.4 ساخت کشور ایتالیا است. 

پیستوله مولتی کالر دیاکو SP9010

این پیستوله حرفه ای مولتی کالر از نوع سه تنظیم و ساخت کشور ایتالیا است. پیستوله مولتی کالر دیاکو با وزن 610 گرم دارای سوزن نازل استیل و کاپ برنج است.

پیستوله قیر پاش دیاکو

این پیستوله دارای وزن 920 گرم، لوله 6 میلیمتر و کاسه 1000 سی سی است. ابزار رنگ، خرید پیستوله قیر پاش دیاکو را به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می دهد.

پیستوله کاسه رو دیاکو XF-50

این پیستوله ساخت کشور تایوان است. پیستوله کاسه رو دیاکو XF-50 از مواد درجه یک ساخته شده و دوام بالایی دارد.

پیستوله اتوماتیک دیاکو A100

ابزار رنگ به کاربران خود، خرید این پیستوله اتوماتیک را پیشنهاد می دهد. پیستوله اتوماتیک دیاکو A100 به دستگاه متصل می شود. این پیستوله به کمک یک سوئیچ، فرمان پاشیدن یا نپاشیدن را کنترل می کند.

پیستوله برقی خرطومی زاناکو 600 وات

این پیستوله با تولید باد کمک می کند رنگ بصورت یکنواخت روی سطح پوشش داشته باشد. با بکارگیری این پیستوله برقی می توان مصرف زیاد رنگ را کاهش داد. از خصوصیات پیستوله برقی خرطومی زاناکو 600 وات می توان به متغیر بودن قسمت جلویی پیستوله اشاره کرد.

پیستوله برقی هائوپن مدل TM500

این پیستوله ساخت کشور تایوان دارای حجم کم و براحتی قابل حمل است. پیستوله برقی هائوپن مدل TM500 دارای 400 وات و گواهی کیفیت CE و ETL است. در این پیستوله با تولید باد در هنگام پاشش می توان پوشش یکنواختی روی سطح ایجاد کرد.

بادپاش پلاستیکی دیاکو DG1

این بادپاش ساخت کشور چین و دارای ورودی هوای 1.4 است. خرید بادپاش پلاستیکی دیاکو DG1 را به شما مشتریان گرامی ابزار رنگ توصیه می کنیم.

برای اطلاع از آدرس ابزار رنگ و برقراری ارتباط با این شرکت می توانید به آدرس ها و تلفن های مندرج در صفحه لینک داده شده مراجعه نمایید. 

کوپلینگ

کوپلینگ یا Coupling وسیله ای به منظور محور کردن موتور و شیفت پمپ است. از این ابزار برای پمپ کلوز، موتورهای سانتری فیوژ و پمپ های سانتری فیوژ که در آنها شفت و موتور به شکل کسری قرار دارند استفاده می شود. ذکر این نکته بسیارمهم است که اگر کوپلینگ باکیفیتی استفاده نشود، ممکن است به انکودر یا موتور صدمه وارد شود.

کارایی کوپلینگ

کوپلینگ با انتقال حرکت دورانی موتور به شفت چپ، سبب چرخش شفت و پروانه خواهد شد. پیش از اتصال کوپلینگ باید حتما موتور شفت پمپ و موتور با یکدیگر هم محور باشند. اما در عمل، مشکلاتی در برقراری ارتباط میان دو محور به وجود آمده است. همین امر سبب طراح و ساخت انواع بسیار زیادی از کوپلینگ ها با ویژگی های متفاوت از یکدیگر شده است.

خرید کوپلینگ از نمایندگی معتبر

فروشگاه ابزار رنگ با داشتن سال ها سابقه درخشان بعنوان نمایندگی برندهای معتبر محصولات صنعت رنگ آمیزی، امکان خرید محصولات بدون واسطه را برای شما فراهم آورده است.

مشاوره تخصصی بصورت رایگان

مشاورین ابزار رنگ بصورت کاملا رایگان و البته تخصصی درمورد محصولات اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. هرگونه سوالی درمورد محصولات سایت برای شما مطرح شد می توانید از طریق تماس تلفنی ازما بپرسید. منتظر صدای گرمتان هستیم. 

قیمت مناسب

ابزار رنگ بدلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم محصولات می تواند آنها را با کمترین قیمت به دست شما مشتریان گرامی برساند. می توانید محصولات فروشگاه ما را با اطمینان خاطر با مناسب ترین و نازل ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

کیفیت مرغوب

زمانی که صحبت از کیفیت و مرغوب بودن کالاهای ابزار رنگ به میان می آید، میتوانید محصولات این صنعت را از ما بخواهید. با سالها تجربه مفتخریم که کالای باکیفیت رابه دست مشتریان گرامی می رسانیم.

فروش اینترنتی و حضوری

خرید اینترنتی کاملا ایمن را در فروشگاه اینترنتی ابزار رنگ تجربه کنید. فروشگاه ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. برای خرید محصولات نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. اما دوستانی که تمایل به مراجعه و مشاوره حضوری دارند می توانند به آدرس ابزار رنگ مراجعه کنید.

دو نوع کوپلینگ

همانطور که پیش تر گفته شد، می توان دو دسته بندی بسیار کلی برای کوپلینگ ها برشمرد:

 • کوپلینگ های صلب: این دسته از کوپلینگ ها فاقد انعطاف پذیری هستند و کمترین توانایی تحمل انحرافات را دارا هستند. در ساخت این دسته از کوپلینگ ها مواد پلیمری بکار نمی رود و فاقد قابلیت جذب ارتعاشات هستند.
 • کوپلینگ انعطاف پذیر: این دسته کوپلینگ ها دارای توانایی بیشتری به منظور سازگاری با انواع انحرافات محوری، شعاعی و زاویه ای است. البته در این نوع کاپلینگ استثنائاتی را شاهد هستیم. مثلا ممکن است طراحی یک کوپلینگ انعطاف پذیر صرفا برای تحمل انحراف زاویه ای انجام شده و فاقد تحمل انحرافات محوری باشد.

انواع برند کوپلینگ و قطعات مربوطه

در اینجا به 4 مورد از برندهای معروف کوپلینگ اشاره می کنیم. تمامی این برندهای کوپلینگ در فروشگاه ابزار رنگ موجود و آماده فروش است.

کوپلینگ پمپ باد 1/2 دیاکو داخل رزوه
خرید کوپلینگ پمپ باد 1/2 دیاکو داخل رزوه

کوپلینگ تیتان

بسیاری از افراد می توانند خیلی آسان با ابزار کوپلینگ تیتان کار کنند. برای کار با این وسیله باید یک طرف آن که دارای رزوه می باشد را به کمپرسور وصل کرده و آن را ببندید. سمت دیگر این کوپلینگ با ساچمه فولادی پوشانده شده است. بنابراین آن را برای وصل کردن، به ادامه کوپلینگ می رسانیم. سپس روی سطح انواع بادپاش ها یا میخکوب هایی که بادی هستند و همچنین بسیاری از لوازم دیگر با قابلیت وصل به کوپلینگ تیتان، آن را استفاده می کنند. به عبارتی دیگر، اینگونه کوپلینگ ها بخاطر مدل اتصال گونه ای که دارند، براساس 2 سایز و 2 مدل طراحی شده اند. معمولا سایزهایی که برای کوپلینگ سرشیلنگی در نظر گرفته می شود، دارای سایزهای 2/1 یا 4/ هستند. به عبارتی دیگر بر اساس خروجی که کمپرسور باد دارد، دارای دو مدل رزوه داخلی و همچنین رزوه بیرونی است. جنس بدنه کوپلینگ های تیتان از کروم تشکیل شده است و مقاومت خوبی برای انواع سایش ها دارد.

کوپلینگ پمپ 3/8 دیاکو رو رزوه
خرید کوپلینگ پمپ 3/8 دیاکو رو رزوه

کوپلینگ رانوکس

کوپلینگ های رانوکس، محصولات تولید شده توسط کشور تایوان هستند. ولی باید گفت که این برند از کوپلینگ ها، با بسیاری از استانداردهای موجود در کشور ژاپن مطابقت می کنند. از کوپلینگ های رانوکس می توانید در کارهایی مانند اتصال شیلنگ استفاده کنید. جنس این محصول از فولاد است که باعث ماندگاری بالا و افزایش سطح کیفیت کارتان خواهد شد. دلیل این امر هم، مواد اولیه ای است که در تولید اینگونه کوپلینگ ها بکار برده شده است.

بادپاش بلند و کوتاه مک آسترو
خرید بادپاش بلند و کوتاه مک آسترو

بادپاش

این محصول برای پرتاب کردن باد از طریق فشارخیلی زیاد طراحی شده است. بنابراین می توانید برطبق خروجی کمپرسور، فشار را کنترل کرده، کم تر یا زیاد تر کنید. بادپاش ها دارای مدل های مختلفی هستند، همچنین وسیله ای کاربردی برای تمیز کردن یا باد گرفتن روی اجسام در اکثر جاها به شمار می روند. یکی از استفاده های این دستگاه، بادگیری قطعات و منتقل کردن باد از وسیله هایی مانند کپسول های باد فشرده است. جنس های رایج برای باد پاش معمولا پلاستیکی یا فلزی بوده و لوله آنها نیز از ویژگی ضدخش برخوردار است. همچنین برای نازل های خروجی آن سایزهای متفاوتی را در نظر گرفته شده است. بنابراین، براحتی می توانید نازلی که با کارتان سازگار است را انتخاب کنید. معمولا سری های مخصوص باد پاش دارای میله های 5/2 یا 15 سانتیمتر، همراه با اشکال متنوع طراحی شده است. از جمله کارایی های بادپاش، تمیزکاری انواع دستگاه ها و از بین بردن گردوخاک انها است.

بادپاش پلاستیکی دیاکو
خرید بادپاش پلاستیکی دیاکو

فروش تخصصی بادپاش

بادپاش وسیله ای است که به منظور انتقال باد از کمپرسور یا منبع باد و بادگیری قطعات مورداستفاده قرار می گیرد. البته خود این دستگاه تولید باد نمی کند. همچنین از این وسیله می توان برای از بین بردن گرد و غبار موجود در دستگاه ها استفاده کرد. جنس این دستگاه می تواند پلاستیکی یا فلزی باشد. دستگاه بادپاش معمولا دارای سری های متفاوت است. از میله های 2.5 تا 15 سانتیمتر با تنوع شکل ظاهری و  قیمت های متفاوت است.

ابزار رنگ بعنوان یکی از نمایندگان تخصصی این صنعت، انواع دستگاه بادپاش را با قیمت و کیفیت مناسب به فروش می رساند. انواع بادپاش را می توانید از سایت ما خریداری کنید. در فروشگاه ابزار رنگ، 3 مدل بادپاش از جنس استیل ضدرنگ و یک مدل از جنس پلاستیکی آماده فروش است. همگی این مدل ها از بهترین مدل های بادپاش هستند.

شیلنگ فنری

گاهی اوقات، در بازار فروشنده ها یا خریداران به شیلنگ فنری، شیلنگ های تلفنی هم می گویند. وقتی دقیق به این مدل شیلنگ ها نگاه کنید، می بینید که ظاهر آنها شبیه به فنر، ولی در ابعاد خیلی بزرگ تر طراحی شده است. این محصول در مشاغلی از جمله  کارهای مکانیکی، دکوراسیون و فعالیت های ساختمانی و غیره کاربرد فراوانی دارند.

جنس بکار رفته در شیلنگ فنری پلی اورتان بوده و در فعالیت هایی که در آنها، ماشین و ادوات سنگین دخیل هستند بکار برده می شود. علاوه بر انعطاف پذیری قابل قبول در این محصول، باید به وسایل کمپرسی که هوای فشرده را به پیستوله بادی، میخکوب و سایر ابزارهای مشابه انتقال می دهند هم اشاره کرد.

همانطورکه قبلا هم گفتیم، دقت کنید کوپلینگ چسبیده به شیلنگ از جنس با دوام تهیه شده باشد. درمورد خرید شیلنگ اصلا عجله نکنید و مواردی مثل رنگ، طول، پهنا و ضخامت آن را با دقت کنترل کنید. زیرا تطبیق این معیارها برای ابزار مورد استفاده کاربر، بسیار اهمیت دارد. بهتر است پیش بینی های لازم به منظور جلوگیری از پایین آمدن فشار یا کم توان شدن شیلنگ فنری را مدنظر قرار دهید. همچنین اگر برای طول شیلنگ و قطر آن استانداردهای لازم را رعایت کنید، مطمئنا در آینده با مشکل مواجه نمی شوید.

شیلنگ فنری پنوماتیک

برای انتخاب شیلنگ فنری پنوماتیک مناسب، باید تحمل فشار و دما را برای محصول در نظر داشته، باید دقت کنید قابلیت خم شدگی این وسیله تا چه میزان است. بنابراین یکی از مزایای نکات مورد بررسی برای این شیلنگ ها، داشتن خاصیت ضد پوسیدگی و بریده نشدن است.

سعی کنید به متراژ شیلنگ و ترکیبات هوا نیز توجهات لازم را داشته باشید. معمولا شیلنگ هایی که متراژ کمتری دارند، بدلیل مداومت در کشیده شدن، زودتر فرسوده خواهند شد. بنابراین توصیه می شود براساس پولی که در اختیار دارید و همچنین اندازه محیط مورد نظرتان، برای خرید طول شیلنگ را تعیین کرده و بعد آن را خریداری کنید.

مرحله بعدی به منظور بررسی دقیق تر هوای موجود در شیلنگ می باشد که از نکات مورد توجه و ضروری است. بدلیل اینکه هوای ورودی در اکثر شیلنگ های پنوماتیک دارای اندازه های متفاوتی هستند، پس حتما به منظور انتخاب آن، دقت لازم را داشته باشید.

مشاهده و خرید انواع شیلنگ پنوماتیک

خرید راحت اینترنتی

با مشاهده هریک از محصولات ابزار رنگ می توانید بصورت اینترنتی سفارش دهید و در اسرع وقت تحویل بگیرید. درصورتی که درمورد هریک از محصولات سوالی دارید می توانید از همکاران ما مشاوره دریافت کنید و سپس اقدام به خرید محصول کنید. محصولات باکیفیت و قیمت مناسب را از ما بخواهید. مزیت خرید اینترنتی این است که با صرف کمترین زمان ممکن می توانید اقدام به خرید محصول موردنظر کنید. 

خرید راحت حضوری در فروشگاه

درصورتی که به هر دلیلی نمی توانید محصولات سایت ما را بصورت اینترنتی خریداری کنید، می توانید با مراجعه حضوری به آدرس ابزار رنگ هریک از محصولات را خریدای کنید.

شیلنگ فنری سایتا راسا
خرید شیلنگ فنری سایتا راسا

شیلنگ فنری راسا

محصولات شیلنگ برند راسا جزو بهترین ها هستند. شیلینگ های راسا مقاومت مناسبی درمقابل گرما و سرما دارند. قابلیت جمع شوندگی سریعی دارند. مقاومت مناسبی در برابر فشار هوا و کشش دارند. شیلنگ راسا نرم بوده و انعطاف پذیری مناسبی دارد و گره نمی خورد.

شیلنگ فنری رانوکس
خرید شیلنگ فنری رانوکس

شیلنگ فنری رانوکس

بیشترین کاربرد شیلنگ فنری برای عبور هوای فشرده، توسط دستگاه های کمپرسور است. بدین صورت که وقتی دستگاه کمپرسور به شیلنگ فنری وصل می شود، فشار بادی که در حال خارج شدن است را از مسافتی بسیار زیاد هم به کار برد. تقریبا اندازه ای که برای طول شیلنگ فنری رانوکس در نظر گرفته شده، حدودا 10 متر است.

همچنین، می توانید با اطمینان کامل روی کارکرد مفید دستگاه حساب باز کنید. به خاطر وجود ماده ای به نام پلی یورتان در این مدل از شیلنگ های فنری رانوکس می توانید با اطمینان بالا و تا سال های زیاد، آن را در حرفه خود بکار ببرید. از نکات فوق العاده دیگری که در این محصول جای گرفته، می توان به استقامت شیلنگ درمقابل فشارهای باد و همچنین کشیدگی خیلی زیاد اشاره کرد. شرکت تولید کننده این نوع از شیلنگ های فنری، سابقه درخشانی در رابطه با تولید آن از خود نشان داده اند.

شیلنگ فنری
خرید شیلنگ فنری زاناکو

شیلنگ فنری زاناکو

به منظور جلوگیری از جابه جایی دستگاه های باد در هر مسافتی، می توانید از شیلنگ فنری زاناکو استفاده کنید. این شیلنگ بادی تقریبا 15 متر با پمپ باد فاصله دارد.به همین دلیل می توانید با خیال آسوده تر، کارهای گسترده ای را انجام دهید.

از ویژگی های منحصر به فرد شیلنگ فنری زاناکو، تحمل زیاد آن برای فشار هوای 450 پندی است. در طراحی این نوع از شیلنگ های فنری، جنس PU به کار برده می شود. همچنین لازم به ذکر است که این محصولات از استقامت بالایی برخوردار هستند. زیرا قرارگیری این محصول در کنار کوپلینگ فنری، مرغوبیت شیلنگ فنری زاناکو را دوچندان خواهد کرد.

فروشگاه پیستوله ابزار رنگ
فروشگاه پیستوله ابزار رنگ

ابزار رنگ فعال و نام آشنا در صنعت ابزار

ابزار رنگ بعنوان نمایندگی و فروشگاه معتبر با سالها تجربه آماده ی خدمت رسانی به تمامی مشتریان گرامی در سرتاسر ایران است. شما می توانید درمورد طول عمر و کارکرد محصولات خود، اطمینان کامل داشته باشید و انواع محصولات صنعت رنگ را از ما خریداری کنید. پیش از خرید هریک از محصولات می توانید مشاوره دریافت کنید.

ابزار رنگ در کنار فروش محصولات بصورت فیزیکی و حضوری، فروش آنلاین محصولات ابزار رنگ را برای تمامی مشتریان فراهم کرده است. در هر کجای کشور باشید، می توانید محصولات صنعت رنگ را از ما خریداری کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید. فروشگاه اینترنتی ابزار رنگ یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی ابزار بوده و دارای بیش از دو دهه تجربه فعالیت سازنده است. تمامی محصولات موجود در این فروشگاه دارای ضمانت بازگشت وجه 7 روزه و ضمانت اصالت کالا هستند. همین امر سبب شده نمایندگی ما بعنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های ابزار رنگ در ایران شناخته شود.

رطوبت گیر پیستوله دیاکو دو قلو
خرید رطوبت گیر پیستوله دیاکو دو قلو

دستگاه طوبت گیر

همانطور که از نام این محصول پیداست، رطوبت محیط را می گیرد. کارکرد این دستگاه شبیه به جاروبرقی است. این دستگاه، هوا را از یک طرف به سمت داخل کشیده و پس از گرفتن رطوبت، آن را به بیرون انتقال می دهد.

خرید رطوبت گیر پیستوله با بهترین مواد ممکن و مناسب ترین قیمت ها را از ابزار رنگ بخواهید.  دستگاه های رسطوبت گیر موجود در فروشگاه ابزار رنگ، از بهترین های بازار هستند.

 • admin121
 • 1400-01-03
 • 106 بازدید
بستن
مقایسه